Akumulatory Kraków :: Akumulatory Centra, Bosch

Nasza firma opiera się na współpracy handlowej z największymi producentami akumulatorów na rynku polskim i zagranicznym czyli firmami :

VARTA, BOSCH, CENTRA, OPTIMA, WESTA, FIAMM, GIGAWATT, YUASA, AUTO POWER, QUAND, FORSE, DEKA, CSB , HPG.

Ponadto firma Centrum Akumulatorów AutoElektro posiada status Autoryzowanej Stacji Obsługi Akumulatorów.
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zebranie cennego doświadczenia w branży akumulatorowej. W chwili obecnej posiadamy w ciągłej sprzedaży pełne spektrum akumulatorów rozruchowych do każdego pojazdu poruszającego się po drogach i nie tylko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących tematyki akumulatorów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo akumulatory rozruchowe, kwasowe i żelowe do zastosowań w motoryzacji ale również specjalistyczne. AutoElektro działa na rynku akumulatorów w szerokim zakresie wspomagając również branże telefoniczną (centrale telefoniczne), informatyczną (podtrzymanie zasilania - UPS), bezpieczeństwo mienia (centrale alarmowe, monitoring przemysłowy).

Nasza oferta jest wzbogacana w sposób ciągły również dzięki Państwa zapytaniom.
Pozostając do Państwa dyspozycji prosimy więc o kontakt.

BEZPŁATNIE sprawdzamy poziom ładowania w samochodzie i test akumulatora.
Zapewniamy gratis:

  • sprawdzanie testerem starego akumulatora
  • demontaż i montaż akumulatora
  • wykonujemy bezpłatnie podstawowe pomiary (sprawdzanie napięcia ładowania w samochodzie, test rozrusznika, test alternatora, pobór prądu)
  • zapewniamy bezpłatne badanie akumulatora przez okres gwarancyjny akumulatora (osobowe - 2 lata, ciężarowe - 18 miesięcy, motocyklowe - 1 rok)
  • wykonujemy demontaż/montaż na podtrzymanie napięcia w aucie, dzięki czemu klient nie traci danych ustawień radia i innych elektronicznych układów sterujących (tylko na życzenie klienta).

REKLAMACJE - rozpatrywane są "od ręki". Jeśli akumulator wymaga dodatkowych badań (np. naładowania), rozpatrzenie reklamacji trwa nie dłużej niż 14 dni , staramy się zapewnić naszym klientom zawsze na czas reklamacji akumulator zastępczy.

SERWIS 24h

Na życzenie klienta na terenie Krakowa dowozimy i montujemy akumulator w samochodzie.
  • w godzinach pracy ( 8-19 ) koszt dojazdu z montażem - 50,-
  • po godzinach pracy ( 19-8) koszt dojazdu z montażem - 90,-
  • weekendy i święta koszt dojazdu z montażem - 100,-

O FIRMIE OFERTA SKLEPIK LOKALIZACJA KONTAKT
Auto-Elektro - Centrum Sprzedaży Akumulatorów Kraków - Akumulatory Centra, Akumulatory Bosch
® Wykonano w MarCo